Mecz Bristol City - Norwich dnia 2023-12-03 13:30 - 1-2

W meczu 19. kolejki Championship drużyna Bristol City podejmowała zespół Norwich. Mecz odbył się na Ashton Gate Stadium o godzinie 13:30. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 1-0, jednak ostatecznie to goście zwyciężyli 2-1.

Bristol City - Norwich 1-2: Dramatyczna porażka gospodarzy na Ashton Gate Stadium

Mecz pomiędzy drużynami Bristol City a Norwich był pełen emocji i zwrotów akcji. W meczu 19. kolejki Championship, który odbył się 3 grudnia o godzinie 13:30 na Ashton Gate Stadium, obie drużyny starały się zdobyć trzy punkty, które miałyby duże znaczenie w kontekście walki o awans. Sędzią głównym spotkania był Gavin Ward.

Sprawozdanie z meczu

Bristol City zainaugurowało spotkanie z determinacją, a już w 34. minucie Jason Knight ustawił wynik na 1-0, dając prowadzenie gospodarzom. Atmosfera na stadionie była gorąca, a kibice nie szczędzili głośnego wsparcia swojej drużynie.

Drugą połowę zaczął z impetem Norwich, które szybko doprowadziło do wyrównania za sprawą George'a Tannera w 59. minucie. Bramka ta ożywiła zawodników obu drużyn, co przełożyło się na intensywną i zaciętą walkę na boisku.

W doliczonym czasie gry, kiedy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, to Norwich cieszyło się z drugiego gola. Adam Idah trafił do siatki, ustalając wynik na 1-2 dla gości, przy akompaniamencie kibiców z Norwich, którzy w ekstazie świętowali zdobycie pełnej puli punktów.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. George Tanner otrzymał żółtą kartkę w barwach gospodarzy, natomiast Shane Duffy został ukarany w drużynie gości. Czerwonych kartek w meczu nie było.

Po zakończonym spotkaniu, obie drużyny mają już zaplanowane kolejne mecze. Bristol City zmierzy się z Huddersfield, Blackburn i Sunderland, natomiast Norwich czeka rywalizacja z Preston, Sheffield Wednesday oraz Rennes.

To był mecz pełen napięcia, emocji i zwrotów akcji, który na długo pozostanie w pamięci zarówno zawodników, jak i kibiców obu drużyn.